Lagene våre @hl>
Lek med ball gutter og jenter - Bønsmoen skole og Eidsvollhallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Rune Jørgensen | Rune Jørgensen, 901 29 207 | Bønsmoen skole | Onsdag: 18.00 - 19.00 |
Stian Glenn | Lene F. Solsrud, 458 86 365 | Eidsvollhallen | Torsdag: 16.00 - 17.00 |
Jenter U10-U12/U13 - Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Ainhoa Calvo Shimaa Yara | Rafael Pacheco, 975 75 450 | Råholthallen | Mandag: 17.00 - 18.00 Torsdag: 17.00 - 18.00 |
Gutter U10-U12 - Råholt flerbrukshall og Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Ainhoa Calvo Aleksander | Lene F. Solsrud, 458 86 365 | Råholt flerbrukshall (tirsdag) og Råholthallen (torsdag) | Tirsdag: 17.00 - 18.00 Torsdag: 18.00 - 19.00 |
Gutter U13 - Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Ainhoa Calvo Moa | Andrew Bipella, 473 29 887 | Råholthallen | Mandag: 18.00 -19.00 Onsdag: 18.00 - 19.00 Fredag: 16.00 - 17.30 (U13/U14) |
Gutter U14 - Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Mats Lauritsen | Eliane Magalie Døderlein, 483 50 145 Tonje Nilsen, 468 69 986 | Råholthallen | Mandag: 19.00 - 20.00 Torsdag: 19.00 -20.00 Fredag: 16.00 - 17.30 (U13/U14) |
Gutter U15-U16 - K-bygget og Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Chriss Brohaug Daivaras | Kristian Krohn Merete Sandholt | K-bygget (mandag) og Råholthallen (tirsdag og onsdag) | Mandag: 17.00 - 18.30 Tirsdag: 19.00 - 20.30 Onsdag: 19.00 - 20.30 |
Gutter U19/Senior herrer - Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Leo | Anne Nyrud, 906 20 719 (U19) Daivaras Bulovas, 463 56 196 (senior) | Råholthallen | Mandag: 20.00 - 22:00 Onsdag: 20.30 - 22.00 Torsdag: 20.00 - 22.00 |
Senior damer
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Råholthallen | Tirsdag: 20.30 - 22.00 |
Åpen hall jenter (alle aldre) - Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Ainhoa Calvo Shimaa Yara | Råholthallen | Fredag: 17.30 - 18.30 |
Åpen hall U10-U15 - Eidsvollhallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Mats | Eidsvollhallen | Fredag: 16.00 - 17.30 |
Old boys - Råholthallen
Trener | Lagleder | Treningssted | Treningstid |
---|---|---|---|
Råholthallen | Fredag: 18.30 - 20.00 |